flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Положення про доступ до публічної інформації у Машівському районному суді Полтавської області

 

 

 

                   ЗАТВЕРДЖЕНО

                    наказом голови

                   Машівського районного суду

                   Полтавської області

                   від 29.11.2018 року № 20.1-02

 

                                 ПОЛОЖЕННЯ

                                                               про забезпечення доступу до публічної інформації

                                                               у Машівському районному суді Полтавської області

 

1. Загальні положення

 

1) запит на інформацію – це прохання особи чи групи осіб в усній, письмовій чи іншій формі надати публічну інформацію, що знаходиться у володінні суду;

2) публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі здійснення судом повноважень, передбачених чинним законодавством України, або яка знаходиться у володінні суду;

3) запитувачі інформації – фізичні, юридичні особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень;

4) звернення громадян – викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) та скарги;

5) суб’єкт владних повноважень – орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Інформація про суд, який розглядає справу, сторін спору та предмет позову, дату надходження позовної заяви, апеляційної скарги, заяви про перегляд судового рішення, стадії розгляду справи, місце, дату і час судового засідання  є відкритою та підлягає невідкладному оприлюдненню на офіційному веб-сайті судової влади України, крім випадків, установлених законом.

 

  1. Забезпечення доступу до публічної інформації про діяльність суду
  1. розміщення публічної інформації на офіційному веб-сайті суду в мережі Інтернет;
  2. розміщення публічної інформації на інформаційних стендах у приміщенні суду;
  3. надання інформації за запитами на інформацію;
  4. оприлюднення публічної інформації в засобах масової інформації;
  5. оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

2.2.      Оприлюднення публічної інформації в засобах масової інформації забезпечується відповідно до законодавства України. Порядок взаємодії суду з представниками засобів масової інформації визначений у додатку № 1 до цього Положення .

2.3.      Рішення суду розміщуються в Єдиному державному реєстрі судових рішень відповідно до Закону України «Про доступ до судових рішень».

2.4.  Відповідно до Інструкції з діловодства у  місцевих загальних судах ,апеляційних судах областей, апеляційних судах міст Києва та Севастополя,Апеляційному суді Автономної Республіки Крим та Вищому  спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17.12.2013 року № 173, Положення про апарат Машівського районного суду Полтавської області , Положення про офіційний веб – сайт Машівського районного суду Полтавської області - головний спеціаліст з інформаційних технологій  здійснює оприлюднення на веб-сайті суду інформації, підготовленої працівниками суду з урахуванням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2.5.   Розміщенню на офіційному веб-сайті  суду підлягають:

 -   інформація про суд і його діяльність: місце розташування, поштова адреса, адреса електронної пошти для направлення електронних запитів на інформацію та контактні дані суду;

      2.6.   У приміщенні для прийому громадян на інформаційному стенді розміщуються:

 2.7. Порядок доступу осіб до приміщення  суду  регулюється  Тимчасовим порядком забезпечення охорони судів,органів та установ системи правосуддя, а також підтримання громадського порядку в них затвердженого рішенням Вищої ради юстиції від 26.12.2016 № 3470/0/15-16 .

2.8. Обмеження доступу до інформації про діяльність суду здійснюється відповідно до Закону при дотриманні сукупності вимог, закріплених у частині другій статті 6 Закону.

  2.9.     Публічною інформацією з обмеженим доступом у суді є:

Перелік відомостей, що належать до інформації з обмеженим доступом, а також відомостей, які не містять ознак публічної інформації, визначається в додатку 2 до цього Положення.

2.11.   Не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», крім відомостей, зазначених в абзаці четвертому частини першої статті 47 вказаного Закону.

       3.Порядок складання та подання запитів на інформацію

              3.7. Для ознайомлення з оригіналами документів чи їх копіями, а також у разі виявлення бажання зробити виписки з них, сфотографувати, копіювати, сканувати, записати на оптичний носій інформації запитувачі інформації, у робочий час суду, мають право доступу до спеціального місця у приміщенні суду, за попереднім письмовим повідомленням про це суд. Ознайомлення здійснюється відповідальним  працівником суду.  

              3.8.  Електронні запити на інформацію надсилаються на електронну пошту суду (e-mail: inbox@mv.pl.court.gov.ua).

Форма електронного запиту на інформацію розміщена на офіційному веб-сайті суд за вказаною адресою .

  1. 4. Порядок реєстрації, опрацювання запитів на інформацію та
    надання інформації про діяльність суду

У цьому ж журналі реєструються письмові запити на інформацію, подані на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні телефони.

 Надання публічної інформації про діяльність суду запитувачам інформації, а також розміщення вказаної інформації на веб-сайті суду та інформаційних стендах працівники апарату суду здійснюють  за такими напрямами діяльності:

– інформацію довідкового характеру з КП  «Документообіг загальних судів » ,  про рух судових справ, день, час і місце та стан їх розгляду у відповідній судовій процедурі на поточну дату в усній формі (за телефоном) , про нормативно-правові засади діяльності суду; про статистичні дані щодо здійснення судочинства, відображені у звітах, матеріали аналізів судової статистики та узагальнень судової практики суду,  – старший секретар суду   або за його усним дорученням секретар канцелярії;

– про рух судових справ, день, час і місце, стан їх розгляду у відповідній судовій процедурі на поточну дату в письмовій формі (за письмовими запитами) – секретар судового засідання за погодженням із суддею за яким він закріплений згідно наказу керівника апарату.

– про доходи суддів та державних службовців апарату суду і членів їх сімей, інші персональні дані, а також відомості з урахуванням вимог чинного законодавства України про захист персональних даних та про доступ до публічної інформації; про наявність вакансій, порядок і умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців   – консультант  суду (по роботі з персоналом);

– про доступ до залів судових засідань у суді, пожежну безпеку – старший судовий розпорядник.

 

Публічна інформація також надається в усній формі по телефону працівниками апарату суду, якщо вони володіють цією інформацією і якщо запитувач інформації не наполягає на іншій формі відповіді.

Якщо працівник суду не готовий миттєво надати інформацію на усний запит по телефону, то він повинен зафіксувати контактні дані запитувача інформації, зміст запиту на інформацію і після реєстрації такого запиту  суд надає відповідь у встановлений Законом строк.

Клопотання про термінове опрацювання запиту на інформацію повинно бути обґрунтованим.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше ніж 10 сторінок, запитувач інформації зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на їх копіювання та друк.

Суд не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту на інформацію повідомляє про це запитувача інформації із зазначенням вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, а також реквізитів і порядку сплати цих витрат. За таких обставин надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

Розмір витрат на копіювання та друк копій документів та порядок відшкодування цих витрат визначається Інструкцією про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації  від 26.10.2011 року № 29/0/18-11.

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

ім’я (найменування) запитувача інформації, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

  1. Порядок оскарження рішень розпорядника інформації, дій чибездіяльності

 

5.1 Рішення, дії чи бездіяльність розпорядника інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду.

5.2.Запитувач має право оскаржити:

  1. Відповідальність за порушення у сфері доступу до публічної інформації визначається відповідно до чинного законодавства України.

 

6.1. Відповідальність за порушення доступу до публічної інформації про діяльність суду визначається відповідно до чинного законодавства України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                           Додаток 1 

                                                                                                                                           до Положення про забезпечення доступу до

                                                                                                                                           публічної  інформації у Машівському районному суді

                                                                                                                                           Полтавської області, затвердженого  наказом голови суду

                                                                                                                                           від 29.11.2018 року № 20.1-02

 

 

                                                                                         ПОРЯДОК

                                              про взаємодію Машівського районного суду Полтавської області

                                                       із засобами масової інформації та журналістами

 

1.Загальні положення

 

1.1. Це положення визначає особливості взаємодії Машівського районного суду Полтавської області (далі суду) із засобами масової інформації та журналістами.

1.2.Положення розроблено на підставі законодавства України з повагою до свободи слова  журналістів та редакційної свободи ЗМІ, з урахуванням права громадян отримувати інформацію із зали суду, особливостей роботи медіа при висвітленні судових справ та з огляду на важливість авторитету і неупередженості суду в демократичній державі.

 

2.Організація взаємодії суду із ЗМІ та журналістами

 

2.1. У відносинах між судом і ЗМІ контактною особою є  прес-секретар або інша особа, яка виконує функції взаємодії зі забезпечення зв’язків із засобами масової інформації.

2.2. Інформація про цю особу  та спосіб контакту з нею (телефон, ел.пошта) оприлюднена  на інформаційному стенді в приміщенні та веб-сайті суду.

 

3.Обов’язки журналістів

 

3.1. Представники засобів масової інформації (друкованих, мовних, електронних - журналісти, оператори, фотографи тощо), відвідуючи суд з метою виконання професійних обов’язків, мають ознайомитися з цим Положенням та бути обізнаними:

    - з необхідністю прояву поваги до учасників судового процесу;

    - з гарантіями кожної особи на повагу до приватності;

    - про право кожного на справедливий судовий розгляд його/її справи неупередженим судом.

3.2. Присутність працівників ЗМІ у приміщенні суду не повинна створювати незручностей для працівників та відвідувачів суду.

3.3. Присутність працівників ЗМІ у залі судового засідання під час розгляду справи не повинна відволікати суд та учасників процесу.  

3.4. Непокора чи ігнорування зауважень головуючого судді є проявом неповаги до суду і може стати підставою для застосування заходів процесуального примусу та притягнення до адміністративної відповідальності.

3.5. Фото- відео- та теле- зйомку у загальних приміщеннях суду слід  узгоджувати з адміністрацією суду.

Відповідно до статті 307 Цивільного кодексу України, фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя.

 У разі потреби ідентифікації відео сюжету як такого, що ведеться з приміщення суду, операторам рекомендується знімати на тлі вивіски суду ззовні.                                                                                   

3.6. Проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання судового засідання по радіо і телебаченню допускаються на підставі ухвали суду за наявності згоди на це осіб, які беруть участь у справі, крім тих, які є суб'єктами владних повноважень.  

 3.7 Двосторонні зв’язки суду із засобами масової інформації забезпечує    прес-секретар суду (або інша особа, яка виконує функції взаємодії зі забезпечення зв’язків із засобами масової інформації). Висвітлювати офіційну позицію від імені суду, брати участь у публічних заходах за участю представників засобів масової інформації, а також виконувати інші повноваження, спрямовані на реалізацію комунікаційної стратегії суду зборами суддів уповноважений  суддя-спікер.    

3.8. Журналісти мають бути добре обізнані з правовими наслідками поширення у своїх матеріалах недостовірної інформації про особу або за розголошення конфіденційної інформації (втручання в приватне життя ).

 

  1. Доступ журналістів до приміщення суду

 

4.1. Доступ журналістів до приміщення суду і судових залів, де відкрито слухаються справи,  відбувається на загальних підставах з дотриманням вимог Порядку організації пропускного режиму та користування прилеглою територією в Машівському раонному суді Полтавської області.

 

  1. Доступ журналістів на судові засідання

 

5.1.  Розгляд справ у суді відбувається відкрито, крім випадків, установлених законом.  

5.2. Суд ухвалою може оголосити судове засідання або його частину закритими з метою нерозголошення державної чи іншої таємниці, що охороняється законом, захисту особистого та сімейного життя людини, в інтересах малолітньої чи неповнолітньої особи, а також в інших випадках, установлених законом.  

5.3. Судове рішення, ухвалене у відкритому судовому засіданні, проголошується прилюдно. Якщо судовий розгляд відбувався у закритому судовому засіданні, прилюдно проголошується лише резолютивна частина рішення.     

 5.4. Журналісти, як і представники громадськості, мають право бути присутніми на відкритому судовому засіданні та під час проголошення судових рішень без попереднього дозволу (акредитації).

5.5.  Під час розгляду справи в закритому судовому засіданні можуть бути присутні лише особи, які беруть участь у справі, а в разі необхідності - експерти, спеціалісти, перекладачі та свідки.  

5.6. Якщо під час закритого судового засідання буде встановлено, що інформація із обмеженим доступом є суспільно значимою або доступ до інформації обмежено з порушенням закону, суд постановляє ухвалу про її дослідження у відкритому судовому засіданні.    

 

  1. Порядок під час судового засідання

 

6.1. Прес-секретар або працівник, на якого покладено функції взаємодії зі ЗМІ допомагає розташуватися журналістам у залі судового засідання, координує їх розташування  в залі, забезпечуючи представництво від різних ЗМІ (друковані, мовні, центральні, регіональні, іноземні тощо), а також координує дії інших осіб, які висвітлюють процес або ведуть зйомку.   

6.2. У випадку резонансних судових процесів і великої уваги преси до них,  судом забезпечується рівний доступ як представників громадськості, так і медіа.

6.3. У разі великої кількості представників преси, які бажають висвітлювати хід судового процесу, представник  суду повідомляє про кількість виділених для преси місць в залі і може запропонувати  самим визначитись, хто займе ті місця.  

6.4. Всі присутні в судовому засіданні особи мають дотримуватися порядку під час судового засідання та виконувати розпорядження головуючого.  

 

  1. Інформаційні запити ЗМІ і журналістів

 

7.1. За отриманням інформації щодо організації діяльності суду,   статистичної інформації, кадрового, матеріального забезпечення, з інших питань журналісти та ЗМІ мають право звертатися з інформаційним запитом до суду з дотриманням вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації".  

7.2. У запиті повинно бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові запитувача,   письмова або усна інформація, що його цікавить, та адреса, за якою він бажає одержати відповідь.

7.3. Запити можуть подаватися  поштою, факсом, телефоном, електронною поштою на вибір запитувача.  

7.4. Суд надає інформацію, що стосується його діяльності письмово, усно, по телефону чи використовуючи публічні виступи. Інформація щодо розгляду справ надається в порядку КАС України.

7.5. З метою підвищення оперативності в наданні інформації на запити,  журналіст має право адресувати запити  прес-секретарю (або особі, на яку покладені функцій взаємодії за ЗМІ).

7.6. Відповіді на інформаційні запити надаються у формі, спосіб та терміни, встановлені законодавством.

7.7.Офіційна письмова інформація, надана судом, може оприлюднюватися у ЗМІ без перевірки.

 

 

8.Доступ журналістів до судових рішень.

 

8.1. Доступ до судового розгляду та судових рішень забезпечується такими способами:

-  присутністю журналіста під час розгляду справи в суді;

- присутністю журналіста в залі судового засідання під час проголошення судового рішення;

-  розміщенням судових рішень в Єдиному реєстрі судових рішень у мережі Інтернет;

- публікацією текстів судових рішень в друкованих засобах масової інформації.

8.2. Присутність журналіста в залі судового засідання під час проголошення судового рішення

8.2.1. Всі присутні на відкритому судовому засіданні особи мають право відкрито робити письмові нотатки.

8.2.2. Публічно проголошені судові рішення можуть бути відтворені без обмежень. Використання в ЗМІ повного тексту рішення або його фрагментів, без редагування, що змінює його зміст, можливе лише з посиланням на присутність при його проголошенні.

 8.2.3. Судове рішення, що ухвалене у відкритому судовому засіданні, проголошується прилюдно. Якщо ж судовий розгляд мав закритий характер, прилюдно проголошується лише резолютивна частина рішення.  (п. 9 ст.12)

8.3. Оприлюднення судових рішень у мережі Інтернет

8.3.1. Оприлюднення судових рішень у мережі Інтернет здійснюється через Єдиний державний реєстр судових рішень на офіційному веб-порталі Державної судової адміністрації України ("www.court.gov.ua"або"www.reyestr.court.gov.ua").  

8.4. Публікація текстів судових рішень в друкованих засобах масової інформації.

8.4.1.Публікація текстів судових рішень в друкованих виданнях здійснюється у порядку, встановленому Законом України "Про доступ до судових рішень" від 22 грудня 2005 року № 3262-IV.

8.4.2.При висвітленні судових процесів, по яких зберігається можливість оскарження, журналісти повинні уникати висловів, що є доречними лише щодо справ із закінченим провадженням. Наприклад твердження "Рішення державного органу протиправне" доцільно замінити виразом "Рішення державного органу оскаржено в судовому порядку" (якщо справа перебуває на розгляді), а у ситуації, де зберігається можливість апеляційного оскарження "Суд встановив порушення законодавства. Суд дійшов висновку що"

 

  1. Проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, теле-, відео-, звукозапису

 

9.1. Учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації, можуть використовувати портативні аудіотехнічні засоби. Проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання судового засідання по радіо і телебаченню допускаються на підставі ухвали суду за наявності згоди на це осіб, які беруть участь у справі, крім тих, які є суб'єктами владних повноважень.  

9.2. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання та реалізації учасниками судового процесу їх процесуальних прав.

9.3. Суд ухвалою може оголосити судове засідання або його частину закритими з метою нерозголошення державної чи іншої таємниці, що охороняється законом, захисту особистого та сімейного життя людини, в інтересах малолітньої чи неповнолітньої особи, а також в інших випадках, установлених законом.  

9.4. Журналістам та представникам ЗМІ, які планують проводити в залі судового засідання фото- і кінозйомку, теле-, відео-, звукозапис із застосуванням різних типів апаратури, а також транслювати судові засідання по радіо і телебаченню, рекомендується завчасно, але не пізніше, ніж за  годину надати головуючому судді у справі письмовий запит про такі наміри. Рекомендується, щоб журналіст повідомив особу, на яку покладено виконання функцій взаємодії зі ЗМІ, про відправлення запиту.

9.5. Головуючий суддя у справі ставить на обговорення учасників процесу заяву (клопотання) про можливість проведення зйомки і постановляє  ухвалу про дозвіл або відмову у проведенні зазначених дій .  

9.6. В ухвалі, яку суд постановляє без виходу до нарадчої кімнати, оголошуються висновок суду та мотиви, з яких суд дійшов такого висновку. У випадку відмови у проведенні зйомки, суддя вказує підстави такого рішення.

9.7. Якщо ухвалою суд дозволив проводити зйомку, а також транслювання судового засідання по радіо і телебаченню, суддя може визначити, зокрема, місце розташування в залі знімальної апаратури, а також осіб, які її використовують. Особи, які проводять зйомку та запис, повинні залишатися на визначених місцях і дотримуватися порядку протягом всього судового засідання до того моменту, як суддя покине залу судового засідання, якщо інше не узгоджено з головуючим у справі.   

9.8. За наявності кількох запитів від різних ЗМІ щодо проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, теле-, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також при відсутності технічних можливостей для цього, адміністрація суду або особа, на яку покладено виконання функцій взаємодії зі ЗМІ, повинна запропонувати ЗМІ самим визначитись хто і як буде проводити зйомку і як інші ЗМІ отримають матеріали, але обов’язково координувати цей процес.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до Положення про забезпечення доступу до публічної інформації у Машівському районному суді Полтавської області,

затвердженого наказом керівника апарату

Апеляційного суду Полтавської області від 29.11.2018  року №  20.1-02

 

 

                                                                                     ПЕРЕЛІК

                                          відомостей, які належать до інформації з обмеженим доступом,

                                           а також відомостей, які не містять ознак публічної інформації

 

  1. Не належать до публічної інформації Машівського районного суду Полтавської області:

 

-     інформація, яка на день надходження запиту не відображена та не задокументована жодним чином і на будь-яких носіях;

 

-     відображення та документування якої не передбачено чинним законодавством України;

 

-     інформація, отримана або створена при листуванні з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами, громадськими об’єднаннями;

 

-       внутрішня службова кореспонденція та доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності Машівського районного суду Полтавської області, процесом прийняття управлінських рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень;

 

-        інформація, що міститься в матеріалах судових справ.

 

  1. Публічною інформацією з обмеженим доступом Машівського районного суду Полтавської області є:

 

1)    конфіденційна інформація – інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб'єктів владних повноважень, та яка може поширюватись у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов;

 

2)    таємна інформація – інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю слідства та іншу передбачену законом таємницю, доступ до якої обмежується відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» і розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі;

 

3)    службова інформація – інформація, що міститься в документах, яким присвоєно гриф «для службового користування».

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до Положення про забезпечення доступу до публічної  інформації у Машівському районному суді Полтавської області, затвердженого  наказом голови суду

від  29.11.2018 року № 20.1-02

 

 

Форма електронного запиту на інформацію

 

Прізвище/Найменування

юридичної особи, об’єднання громадян

 

 

 

 

 

 

Ім’я

 

 

 

 

 

 

По батькові

 

 

 

 

 

 

Номер телефону

 

 

 

 

 

 

Електронна адреса

 

 

 

 

 

 

 

Поштова адреса

вулиця, проспект

 

 

 

будинок, корпус

 

 

 

квартира

 

 

 

населений пункт

 

 

 

область

 

 

 

район

 

 

 

індекс

 

 

 

 

 

 

Зміст запиту

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

до Положення про забезпечення доступу до публічної  інформації у Машівському районному суді Полтавської області, затвердженого наказом голови суду

від  29.11.2018 року № 20.1-02

 

 

 

Форма письмового запиту на інформацію (для фізичних осіб)

 

                                                                                  Машівський районний суд

                                          Полтавської області

                                                                          вул. Незалежності, 116, смт. Машівка,

                                                                                  39400

____________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові запитувача інформації)

який(яка) мешкає за адресою:

___________________________

___________________________

тел. _________; е-mail:___________

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу надати мені наступну інформацію:

 

__________________________________________________________

__________________________________________________________

 

Відповідь на інформаційний запит прошу направити за адресою:

_______________________________________________________

 

Ознайомлений(а) з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом більше 10 сторінок. ___________

                                                                                     (підпис)    

______________ 20__ року                         _________                             ________________

       (дата)                                                                        (підпис)                                                    ( ініціали, прізвище)

 

 

Додаток 5

до Положення про забезпечення доступу до публічної  інформації у Машівському районному суді Полтавської області, затвердженого наказом голови суду від  29.11.2018 року № 20.1-02

 

 

 

Форма письмового запиту на інформацію (для юридичних осіб)

 

Машівський районний суд

Полтавської області

вул. Незалежності, 116, смт. Машівка,

39400

______________________________

(назва юридичної особи, об’єднання громадян)

____________________________

___________________________

(адреса місця розташування)

___________________________

тел. _________; е-mail___________

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

Відповідно до статті 34 Конституції України, статей 3, 4, 5, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу надати таку інформацію:

 

___________________________________________________________

 

 

Вiдповідь на iнформацiйний запит прошу направити за адресою:

_______________________________________________________

Ознайомлен(а) з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом більше 10 сторінок. ________________________

                                                                                                                                      (підпис представника юридичної особи)             

 

______________ 20__ року                         _________                             ________________

 (дата)                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                    ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                                                                                                                                    Наказ голови

                                                                                                                                                                                                    Машівського районного суду

                                                                                                                                                                                                    Полтавської області

                                                                                                                                                                                                    від  29.11.2018 року   № 20.1-02    

                                                                                             

 

                                                                                                           ПЕРЕЛІК

                                                                        відомостей, що становлять службову інформацію

                                                             та які можуть міститися в документах з організації діяльності

                                                                   Машівського районного суду Полтавської області

 1.Відомості в організаційно-розпорядчих документах (накази, розпорядження, рішення, постанови, рекомендації), що надсилаються Котелевському районному суду Полтавської області (далі – суд) Верховним Судом України, вищими спеціалізованими судами, ДСА України з питань забезпечення охорони державної таємниці, які містять службову інформацію.

2.Відомості в документах суду, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

3.Відомості про кількість та окремі характеристики технічних засобів та програмного забезпечення, що використовуються для функціонування та захисту телекомунікаційної і  комп’ютерної систем суду, а також відомості що містяться  в документах з технічного захисту інформації (крім документів загального характеру та таких, які мають гриф обмеження доступу "Таємно" та "Цілком таємно").

4.Відомості в документах з питань надання дозволів на проведення оперативно-технічних заходів та оперативно-розшукової діяльності (крім документів із грифом обмеження доступу "Таємно" та "Цілком таємно").

5.Відомості у постановах голови суду про вжиття спеціальних заходів державного захисту.

6.Відомості, що можуть міститися в документах суду: 

7.Відомості, що можуть міститися в книгах обліку руху особових справ державних службовців апарату суду та трудових книжок і вкладишів до них.

8.Відомості, що можуть міститися в журналах обліку печаток і штампів суду.

9.Звіт за формою N 6 "Про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов'язаних".

10.Відомості про військовозобов’язаних, заброньованих за Машівським районним судом Полтавської області.

11.Відомості, що можуть міститися в обліково-статистичних картках на справи, реєстраційних журналах, алфавітних покажчиках справ, обліково-реєстраційних даних автоматизованої системи документообігу суду.

12.Відомості, що можуть міститися в актах взаємозвірок з правоохоронними органами та органами досудового слідства про розгляд справ судом.

 

  1. Відомості, що містяться в автоматизованій системі документообігу суду, в тому числі дата створення або зміни документа (окрім процесуальних документів , які відповідно до процессуального законодавства підлягають направленню сторонам по справі).

 

  1. Інші відомості, що становлять службову інформацію і можуть міститися в інших документах з організації діяльності суду,перелік яких визначається наказом голови суду.