10 листопада 2011 року в актовому залі галереї мистецтв, м. Полтаваза сприяння Апеляційного суду Полтавської області в рамках проекту ОБСЕ в Україні « Підтримка виявлення та боротьби з корупцією в Україні » спільно з Верховним судом Українипроведено для суддів Полтавської областісемінар/тренінгна тему : « Нове українське антикорупційне законодавство в світлі міжнародно – правових зобов»язань України ».
ПредставникомМашівського районного судуу даному заході був голова суду Ряднина Василь Миколайович .
В ході даного заходу розглянуті такі теми :
- Антикорупційна реформа : міжнородно -правові зобов»язання України в сфері боротьби з корупцією і питання імплементаціїв судовій практиціукраїнських суддів;
- Проблематика доктринального тлумачення норм КК України, якими передбачені склади корупційних злочинів;
- Проблеми застосування норм процесуального ( адміністративного та кримінального ) законодавства у сфері протидії корупції;
Проводили семінар Микола Короткевич , Михайло Гриців, Олександр Коротких – судді Верховного суду України та Петро Андрушко – кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Також у семінарі взяв участь Станіслав Шевчук , доктор юридичних наук, член- кореспондент Національної академії правових наук України, Національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЕ в Україні, керівник відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЕ в Україні.
Довідково : Координатор проектів ОБСЄ в Україні є другим органом ОБСЄ в Україні. Місія ОБСЄ в Україні розпочала свою діяльність 24 листопада 1994 року. Перша місія ОБСЄ в Україні розташувалася в Києві з представницьким офісом в Сімферополі. Їх завданням було запобігання та регулювання конфлікту та кризи в Автономній Республіці Крим. Відповідно до рішення № 295 Постійної Ради від 1 червня 1999 року, Координатор проектів ОБСЄ в Україні розпочав свою діяльність з метою виконання завдань відповідно до нової форми співпраці між Україною та ОБСЄ. Ця співпраця полягає в плануванні, виконанні та моніторингу проектів між відповідними органами влади України та ОБСЄ та її інституціями. Такі проекти можуть залучати всі аспекти діяльності ОБСЄ, а також державні і недержавні установи України.